Erotické povídky zdarma | Odpanění prdelky | Anální sex - Sex amatérek

Přejít na obsah
Odpanění úzké prdelky studentky Adriany při nečekaném análním sexu ve výtahu

Nečekané odpanění úzké prdelky

Trojka a náhodný sex ve výtahu

Jak jsem se již zmiňovala minule, s Janou jsme si to bezva příležitostně užívaly, ale přeci jenom mně v našem vztahu chyběl pořádný čurák, který by vyšukal a vystříkal mojí kundu. Jednou jsem to již nevydržela a u čaje jsem o tom řekla Janě. Ta se zasmála a řekla, že není prý nic jednoduššího. Má kamaráda Zdendu a když se s ním domluvíme, určitě nás rád obě vymrdá. Moc se mně sice do toho nechtělo, protože, když jsem ho uviděla na fotce, zjistila jsem, že to není zrovna moje krevní skupina. Ale další fotka, na které byl jeho ocas, mne absolutně odzbrojila. Byl to pěkný kousek a já již viděla, jak šuká a oplodňuje mojí kundu. Takže jsem souhlasila a cítila jsem, že souhlasí má kunda, protože kalhotky byly mokré. Jana vše dohodla a tak jsme se jednoho zamračeného dne vydaly ke kanceláři, kde Zdenda pracoval.
Načinčaným nám to slušelo oběma, ale přeci jenom Jana, když se nalíčí, je daleko rajcovnější a výrazná. Normálně jsem na ní žárlila. Já, která do té doby pomalu neznala, co to žárlivost je, teď najednou žárlím a k tomu ještě na ženskou. Stala se snad ze mne lesba? Ale na další podobné úvahy nebyl čas. Byly jsme u cíle. Jana ho prozvonila, aby si nás vyzvedl. Za chvilinku přišel, řekl čaoo a zabodl chlívák své oplzlé očí Janě do výstřihu. Nejraději bych mu je hned vydloubla. Co si myslí dobytek, ta je má a né jeho. Ale co naplat. Dala jsem se na to, musím bojovat. Vzal nás k sobě do kanclu, uvařil čaj a rozběhla se nezávazná konverzace o ničem, aby nebylo trapné ticho. Projížděla jsem očima místnost a zaujal mě obrovská sedačka. Na co jí asi tady může mít? Že by si sem vodil děvky a mrdal je tady, prasák jeden? Při tom jsem si představila, jak na té sedačce je jedna z nás a on jí brutálně ze zadu šuká a oba u toho řvou. Kunda se mně zbláznila a začala silně vlhnout. Musela jsem zahnat perverzní myšlenky, nebo bych se snad jen tak sama od sebe udělala. Ale tolik radosti jsem Zdendovi nechtěla dopřát. Ten seděl naproti nám a jenom se mlsně koukal. Marně jsem přemýšlela, co se mu asi honí hlavou. Ale když řeknu, že asi toto: …ty vole, mám tady dvě mladé kundy, to bude mrdanice…., nebudu daleko od pravdy.
Takové to divné dusno prolomila Jana. Naklonila se ke mně a začala vykusovat mé mandle v parádním francouzáku. Nejdříve jsem se trochu studem bránila, ale nakonec jsem se podvolila. Jana byla čím dál více odvázanější a náruživější. Takovou jsem jí neznala. Oblečení mně nesundávala, ale přímo ho ze mne rvala dolů. Sedla si mně na klín a pokračovala v líbání, přitom rukou mačkala má prsa a silně dráždila bradavky. To jí nestačilo. Rozepnula zip na mých kalhotách a ruku strčila na mojí kundu. Prstem našla poštěváčka a rychle po něm kmitala. Cítila jsem stále větší vlhko, které si razilo cestu z kundy ven. Prostě, ta potvora píča mne zradila.
Po očku jsem sledovala Zdendu. Ani on se nevydržel jen dívat. V ruce si honil parádní, velký ocas s ještě větším žaludem. Jana vstala, stáhla mně kalhoty a poručila, ať si kleknu. Bezmyšlenkovitě jsem poslechla. Klekla si za mne a začala lízat mojí kundu. Po chvilce se přidal i Zdenek a jazykem počal olizovat můj análek. Byla jsem stále víc rozdělaná a orgasmus se blížil velice rychle. Začala jsem na něj řvát, že je hajzl a aby už mně konečně pořádně vymrdal. Nečekal na nic a na dva tvrdé tahy ho do mé kundy narval. Jeho koule jsem cítila pleskat o poštěváka a rukou mně plácal na prdeli. Tak nádherně plná živým čurákem jsem již dlouho nebyla. Bohužel jsem si to nemohla vychutnávat dlouho. Jak jsem byla nadržená, stačila chvilička a ječela jsem blahem v parádním orgasmu. Zdenda zpomalil a nechával odeznít mojí rozkoš. Vytáhl ho ven, hezky obaleného kundím mazem a poručil, ať mu ho vykouříme. S Janou jsme se na jeho čuráka vrhly a střídavě jsme mu ho honily a kouřily. Parchant si nás vychutnával, ale nebylo mu to nic platné. Dohnaly jsme ho k výstřiku. Mrdka nám tekla po obličejích, kozách a ještě nám jí rozmazával po tělech. Musel být pořádně nadržený, takové množství jsem již dlouho neviděla. Odpadl a my se s Janou opět začaly věnovat sobě. Nejdříve jsme ze sebe slízaly zbytky jeho semene a potom v poloze 69, tak, jak jsme byly zvyklé, jsme si navzájem lízaly kundy. Hezky nás to vzrušovalo. Zdenkovi už zase stál čurák v pozoru a jak Jana na mně ležela, přistoupil k ní a začal jí ho vrážet do prdele. Řvala, nechtěla, ale já jí pevně držela, roztahovala půlky od sebe a u toho jí cucala poštěváčka. Co jí zbývalo jiného, než držet. Když žalud překonal prvotní odpor svěrače, Jana přestala vyvádět a začala si užívat anální sex. Zdenek projížděl celou délkou svého ocasu její prdel, já jí lízala kundu a občas jsem jí do kundy narvala prsty, aby byla pořádně plná. Bylo nádherné přes tenkou přepážku mezi píčou a prdelkou cítit jízdu nadrženého ocasu. Nezanedbávala jsem ani její výstavní kozy. Bradavky jí pod prsty tvrdly a zvětšovaly se do abnormálních rozměrů. Během pár okamžiků již hlasitě hekala v přicházejícím orgasmu. Zdenek ovšem nepřestával mrdat její anál a tak i já pokračovala v lízání kundy a dráždění bradavek, ať se to Janě líbilo či né. Pomalu jí nestačil odeznět jedna vrchol a už nastupoval pomalu druhý. Zdenek zrychloval a přitvrdil. Jana naražená na ocasu a drážděná na frajtru ode mne, hekala, ať jí necháme nebo se pochčije, ale nikdo tomu nevěřil a o to více dostávala do těla. Udělala se podruhé, současně se Zdendou, který v mohutných vlnách plnil semenem její anál. Janě, v tom nejlepším, se z kundy vyvalily proudy chcanek a to jsem prostě nečekala. V němém úžasu jsem se ani nehnula a nechala si zlatý proud téct přímo na obličej. Tělo mně přestalo poslouchat a já začala také prožívat orgáč. Nechápala jsem, hlava to nebrala. Poznala jsem něco nového, co mne vzrušilo a již teď vím, že je to další z věcí, kterým se rozhodně nebudu vyhýbat.
Bylo po všem, každý odpočíval a asi přemýšlel o tom, jaké to bylo a zda to stálo za to. Náhle se Zdenek podíval na hodinky a začal nás pakovat pryč, jinak, že prý bude průser. Měla za ním přijít stará s dětma.
Rychle jsme se s Janou oblékly a Zdenek náš šel vyprovodit k výtahu, abychom náhodou na schodech nepotkaly tu jeho. Nastal ovšem problém. Výtah byl pro dva, takže jsem nechala Janu se Zdenkem, ať jedou napřed, já, že počkám. Než se výtah vrátil, přišel ještě jeden starší pán a zda ho vezmu sebou dolů. Kývla jsem, že ano. Výtah přijel, oba jsme nastoupily. Stál za mnou a já měla pocit, že neustále sleduje můj zadek a kozy. V mezipatře se náhle výtah zastavil. Byla jsem na zhroucení, nesnáším výtahy a teď ještě toto. Vzal mě za ruce a uklidňoval mě, abych nepanikařila, že to bude dobré. Z ničeho nic z něho vypadlo, že nás slyšel, jak u Zdenka mrdáme. Zrudla jsem asi až na prdeli studem. Nezmohla jsem se na slovo a jen na něho koukala. Nečekal na nic a vrazil mně francouzáka. Pomyslela jsem si, že pokud má takového čuráka a umí-li tak dobře mrdat, jako líbá, nebylo by na škodu ho vyzkoušet. Než jsem mohla něco udělat či říct, vytáhl ocas z kalhot a stlačil mojí hlavu dolů. Musela jsem kouřit. Byl velký a hlavně silnější, než měl Zdenda, neboť se mně nevešel do pusy. Jakmile mu ztvrdnul, stáhl moje kalhoty s kalhotkami ke kolenům, otočil mně ze zadu a donutil předklonit. Čekala jsem se klasiku, že mě bude mrdat do kundy, ale začal se mně tlačit do prdelky. Protestovala jsem, bále se, že mě roztrhne, protože s análním sexem jsem měla zkušenosti pouze s Janou. Má téměř panenská prdelka v sobě ještě žádného čuráka a k tomu ještě tak tlustého neměla. Mé protestování a nastavování kundy, ale nebylo nic platné. Prudkými přírazy pronikal centimetr po centimetru hloub a hloub. Ničím se nezdržoval, šel za svým cílem. Uvolnila jsem raději anální svěrač a snad všemi těmi okolnostmi dnešního dne a absurditou prostředí jsem se udělala ještě dříve, než on. Párkrát mně ještě narazil na svého čuráka a chtěl, abych ho vykouřila nebo mě postříká. Zvolila jsem raději kuřbu, nežli mít špinavé oblečení. Zmetek jeden. Podcenila jsem ho. Na svůj věk měl velké množství husté mrdky a já s tíží stačila polykat. Tolik jsem jí neviděla ani u mladého hřebečka. Náhle se výtah rozjel a já v rychlosti na sebe natáhla oblečení. Ani hřeben jsem nestačila najít, než výtah dorazil do přízemí.
Jana se již sháněla, kde jsem a já se jí něco snažila vysvětlovat. Chvíli jen tak koukala, usmívala se a pak mně řekla, že můžu říci pravdu, že ten stupidní vyšukaný výraz v obličeji hovoří za vše. V ten okamžik jsem se rozesmála také a bylo nám oběma vše jasné. Jenom po cestě jsem jí vše musela podrobně vylíčit, takže mně pak popřála ke ztrátě panenství mé prdelky. Než jsme se pro dnešní den rozloučily, došly jsme ke společnému závěru. Někdy si to musíme opět zopakovat. Bylo to absolutně super.

Porno povídky jsou zveřejněny tak, jak je studentky předložily, neobsahují žádné gramatické, obsahové a slohové úpravy.

Sex na vysokoškolských kolejích

Sexuální orgie, kde kámen prcá cihlu

Na vysokoškolských kolejích, internátech a privátech to mimo čas strávený ve školních lavicích opravdu žije. Studentky a jejich spolužáci si dopřávají sex zcela bez zábran, tak, jak kdo má chuť a potřebu. Při těchto setkáních kámen šuká cihlu. Tvrdé ocasy projíždí vlhké píči a občas zajedou i do úzkých prdelek na anální sex. Díry studentek nezůstanou suché, většina se dočkají pořádné dávky semene. Která se při šukání nenechá vystříkat, tak musí čuráka dokouřit a sperma hezky polknout, aby ani kapka této životadárné tekutiny nepřišla na zmar.
Studentka Lucie si jako správná mrdna před šukáním postaví čuráka do pozoru tím, že ho pěkně vyhulí
Holky si při studijním volnu dopřávají sex ve třech s velkým čurákem na vysokoškolské koleji
Studentka Pavlína šuká se dvěma spolužákama, kteřé jí současně protahují píču a prdelku při sexu zvaném sandwich
Studentky Simona a Šárka si dopřávají skupinový sex na intru se stejně nažhavenými spolužáky, kteří potřebovali ulevit přetlaku semena v koulích
Studenti si užívají svého volna a dopřávají si hromadný sex va vysokoškolské koleji, kde kámen šuká cihlu a čuráci nestíhají střídat píči a zadečky
Kristýna a Lída jsou studentky z Pardubic, které mají nejraději společný skupinový sex

Co hledáte na erotických stránkách

Perverzní sex s mladou studentkou

Zajímalo nás, co nejvíce hledáte na našich erotických stránkách, co vás nejvíce zajímá na sexu studentek. A zde jsou výsledky. Nejvíce žádané je domácí porno video, na kterém jsou mladé holky s vyholenou nebo ještě neochmýřenou, holou píčou, zachycené při reálném sexu. Stranou nejsou ani studentky s chlupatou kundou, které si užívají sex doma, při kterém šukají první ligu. Prostě vás nejvíce vzrušuje, že to jsou obyčejné amatérky, které si videa natáčí samy, že kamera většinou snímá autentické prcání z pohledu kluka či holky a tak vás dokáže vtáhnout do konkrétního děje, kdy si připadáte, že jste na jejich místě a bušíte do toho místo nich. Jelikož studentky a školačky jsou vynalézavé a nemají žádné morální zábrany, tak vás na nich lákají jejich drobné zadečky i baculaté prdelky schopné nechat se ošukat při análním sexu. Vidina toho, jak tvrdý čurák zajíždí do úzké prdelky, pomalu jí roztahuje, aby jí nakonec naplnil dávkou své žhavé mrdky, mnohé přivádí do tranzu. A to nemluvíme o hlubokém kouření, které si školačky dopřávají při orálním sexu. Ocas jim zajíždí hluboko do krku, aby je i některý při svém vyvrcholení nakrmil dávkou semena pomalu až do žaludku. A holky s velkou chutí tuto lahůdku polykají. Nemálo zájemců chce vidět i těhotné holky, jak mrdají, nebo jak ocas při orgasmu oplodňuje kundu, když jí vystříká semenem, které pak pomalu přes zadeček vytéká ven. Velké oblibě se těší i lesbický sex, při kterém si holky vzájemně šukají prsty nebo umělákem píči a lížou si poštěváky. Pak jsou zde vyznavači fetiše, hlavně silonek a legín, které studentky ve velké míře používají ke každodennímu nošení. Ti méně náročnější se spokojí s nahým dívčím tělem či masturbací, kdy holky na posteli onanují, prstí si kundy a honí nadržené, citlivé poštěváky. Některé u toho dosahují i mokrých orgasmů a vy můžete vidět in natura stříkající píču. V závěru se drží voayeři, kterým stačí sledovat studentky a školačky v jejich pokojíčcích při převlékání nebo nahé v koupelně či na toaletě, jak čůrájí, protože je chcaní velmi silně vzrušuje. Na závěr nelze zapomenout ani na horňáky, kteří si vybírají mezi normálníma ceckama, velkýma prasama i drobnýma, ještě dívčíma, sotva rašícíma kozičkama. Prostě studentský život nezná mezí a sex na vysokoškolských kolejích, internátech a privátech jede na plné obrátky. Stále přichází nová generace nadržených studentek, které pokračují v zažitém koloběhu. Pro některé to znamená vůbec první sex v životě, při kterém přijdou o panenskou blánu, jiné jsou již zajeté a přijdou pouze o panenství v prdelce nebo pouze rozvíjejí své zkušenosti, které již dříve nasbiraly. Takže příjemnou zábavu a snad jsme trochu ulehčily výběr - Mirka, Veronika a Markéta.
Návrat na obsah